Стратегічні імперативи сучасного менеджменту: конференція

Умови участі

Для включення в програму конференції необхідно до 07.10.2022 р. зареєструватися та надіслати на simm@kneu.edu.ua (тема листа: «СІСМ 2022»): тези доповіді (назва файлу повинна відповідати прізвищу першого співавтора, файл зберігається у форматі rtf (наприклад, Shevchenko.rtf);

Підтвердження отримання матеріалів має надійти впродовж 3-х днів, в іншому випадку – слід відправити запит на адресу оргкомітету.

Подані матеріали проходять рецензування і перевірку на наявність текстових запозичень. Тези, що не відповідають тематичним напрямам роботи конференції, вимогам щодо оформлення матеріалів або вимогам до рівня їх підготовки, відхиляються, про що на e-mail авторів буде надіслане відповідне повідомлення.

Участь у конференції є безкоштовною. Витрати на проїзд, проживання та харчування покриваються учасниками самостійно. За умови очної участі, запрошуємо прийняти участь у культурних заходах (витрати покриваються частково учасниками); детальну інформацію можна отримати в організаційного комітету конференції (через пошту або зателефонувавши).