Стратегічні імперативи сучасного менеджменту: конференція

Умови участі

Для включення в програму конференції необхідно до 15.03.2020 р. зареєструватися та надіслати на simm@kneu.edu.ua (тема листа: «СІСМ 2020»): тези доповіді (назва файлу повинна відповідати прізвищу першого співавтора, файл зберігається у форматі rtf (наприклад, Shevchenko.rtf);

Підтвердження отримання матеріалів має надійти впродовж 3-х днів, в іншому випадку – слід відправити запит на адресу оргкомітету.

Подані матеріали проходять рецензування і перевірку на наявність текстових запозичень. Тези, що не відповідають тематичним напрямам роботи конференції, вимогам щодо оформлення матеріалів або вимогам до рівня їх підготовки, відхиляються, про що на e-mail авторів буде надіслане відповідне повідомлення.

Участь у конференції є безкоштовною. Витрати, пов’язані з друком матеріалів конференції,  участь у культурних заходах, витрати на проїзд, проживання та харчування покриваються учасниками самостійно. За умови очної участі, є можливість отримати друкований збірник матеріалів конференції та прийняти участь у культурних заходах (450 грн.  вносяться в перший день конференції при реєстрації).

Остання редакція: 20.01.20