Стратегічні імперативи сучасного менеджменту: конференція

Умови участі

Для включення в програму конференції необхідно до 05.03.2018 р. зареєструватися та надіслати на simm@kneu.edu.ua (тема листа: «СІСМ 2018»):

·  тези доповіді (назва файлу повинна відповідати прізвищу першого співавтора, файл зберігається у форматі rtf (наприклад, Shevchenko.rtf);

·  квитанцію про сплату організаційного внеску (копію документа або фото).

 

Підтвердження отримання матеріалів має надійти впродовж 3-х днів, в іншому випадку – слід відправити запит на адресу оргкомітету.

Подані матеріали проходять рецензування і перевірку на наявність текстових запозичень. Тези, що не відповідають тематичним напрямам роботи конференції, вимогам щодо оформлення матеріалів або вимогам до рівня їх підготовки, відхиляються, про що на e-mail авторів буде надіслане відповідне повідомлення.

Друкований збірник тез доповідей можна буде отримати під час реєстрації на конференції або після її проведення - поштою за вказаними в анкеті реквізитами.

Витрати, пов‘язані із видавництвом матеріалів конференції, поштовою розсилкою, організацією програмних заходів конференції покриваються за рахунок організаційних внесків учасників.

Остання редакція: 12.02.18